VAMPIRE DIARIES
Добре дошли в RPG BG FORUM - VAMPIRE DIARIES!
В темата "Направи си герой", можете да създадете вашият герой. След като бъдете одобрен ще можете да пишете в темите по-долу!
Приятно изкарване!

Вечно ваша: Александра Уорън

VAMPIRE DIARIES

RPG BG FORUM

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход

Share | 

ПЪРВА ГЛАВА: АНГЛИЯ

Go down 
АвторСъобщение
Александра Уорън
Admin
Admin

Брой мнения : 28

ПисанеЗаглавие: ПЪРВА ГЛАВА: АНГЛИЯ   Пон Авг 31, 2009 2:14 am

(Александра)

Беше студена Августова нощ. Единственото което се чуваше беше как вятъра блъска дърветата. И много далеч, почти доловимо пляскаше неспокойна река. Тревата, на която стоях беше още влажна от последният дъжд. По листата все още се виждаха капчици. Ветрецът подухваше и разнасяше моята тиха песен, която понякога си припявах когато бях сама. И когато бях на това място. Но в момента не бях сама. Бях с Ник и осещах погледа му върху мен. Неспираше да ме гледа вече от часове. Не откъсваше поглед, не дишаше и не мърдаше. Това донякъде ми доставяше удоволствие. Досега никого освен него не ме е гледал по този начин.
Бавно извъртях лице към него и го погледнах в златисто-кафевите му очи. Той ми се усмихна и разкри белите си зъби.
- Ухаеш много хубаво! - отбеляза той.
- Ухая?! - попитах аз озадачена. Понякога не го разбирах.
- Да! Ти си наполовина човек и това донякъде ме привлича. - Този път извъртя лице нагоре. Бяхме легнали върху лепкавата местност наречена трева. Реших да го развеселя и се качих върху него. Наведох се към него и прошепнах в ухото му:
- Кое повече те привлича - кръвтта или тялото ми? - Той леко се засмя. Хвана ме рязко и за части от секуундата се бях озовала под него върху зеленото, което беше навсякъде. Последва примера ми и приближи устните си към ухото ми.
- И по двата. Винаги и по двата! - реших да не го оставям да се натъжи от последната си мисъл и затова го целунах по устните. Той отвърна на целувката и едва след малко се осазна и ме отлепи от себе си.
- Просиш си наказание, да знаеш! - обяви той задъхан и се излегна отново до мен.
- Така ли? - попитах съвсем невинно.
- Така малка госпожице! - отвърна той на така невинният ми въпрос и се изправи на минутата. - Да се надбягваме към къщи. - недочака отговора ми и хукна. Аз също се разбързах малко повече от обичайно, но това не подейства и както винаги и му дишах прахта.
- Първи! - гордо обяви той вече стигнал къщата. Аз се стрелнах през вратата, оставяйки го на верандата.
- Та, какво казваше?! - казах му с леко задоволство.
- Не си честна! - отбеляза докато вървеше към мен.
- Не си определил правилата! - в този момент гръмогласният смях на Дейвид ни прекъсна. Идваше от съседната стая към нас.
- Добро утро, съзтезатели! - отбеляза той през смях.
- Добро утро й на теб, Дейв! - поздравих го аз и се запътих към стълбите.
- На къде така, Алекс?! Няма ли да останеш за връчването на купата на победителя?!
- И кой е победителя? - последва още една порция смях.
- Ти, разбира се! Нали го мина!
- Да! - отговорих самодоволно, докато Дейв се хилеше.
Искаше ми се да се отпочина малко а и да помисля насаме. Вървях на горе по стълбите мислейки за поляната.
Тъкмо отворих вратата и видях Мел да седи на леглото в очакване. Може би чакаше мен.
- Здравей, Мел! - поздравих я аз развеселено, но това мое чуство огасна когато видях изражението й. Беше празно и пусто. Може би бе видяла че нещо лошо щеше да ни сполети.

Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
VAMPIRE DIARIES :: Книги :: НОВ ДЕН-
Идете на: